درباره نیکان پخش به آفرین

شرکت نیکان ‌پخش به آفرین از سال 1382 با رعایت تمام اصول و فراهم نمودن امکانات لازم موفق به اخذ پروانه توزیع سراسری دارو، واکسن و مواد بیولوژیک از سوی سازمان دامپزشکی کشور گردیده است. معتقدیم حضور مستمر و با اقتدار در بازار و تعامل مثبت با شرکت‌های بین‌المللی تنها با اتکاء به این امر محقق می‌گردد. در این راستا، نظارت بر پیشرفت‌های علمی جهانی، پایش نیاز بازار داخلی و انجام مطالعات فنی مستمر و عمیق زمینه‌ساز انتخاب کالاها بوده و با در نظر گرفتن توان اقتصادی بخش کشاورزی سعی شده در مسیر تولیدی پایدار، کیفی و مقرون به صرفه گام برداشته شود تا علاوه بر تأمین نیاز داخلی، سبب تعالی این صنعت در بازارهای جهانی گردد. ما در مجموعه خود به کار گروهی و بهره‌مندی از تجارب کارکشتگان ایمان داریم و معتقدیم با ایجاد تفکر خدمت‌رسانی در تمام بخش‌ها و اعمال شیوه‌های تجاری موفق نه نتها در بازار بلکه با نفوذ به قلب مصرف‌کنندگان می‌توان جاودان ماند و پایدار عمل نمود.

اهداف تاسیس شرکت نیکان پخش به آفرین

صرفنظر از واردات، ارائه خدمات مطلوب، بهنگام و ایمن در چرخه توزیع اقلام دارویی، امری حیاتی در زنجیره ارتباطی میان تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان منظور می‌گردد؛ بطوریکه حفظ زنجیره سرد در انتقال واکسن و نیز نگهداری و حمل داروها و مواد بیولوژیک مطابق دستورالعمل‌های صادره از سوی تولیدکنندگان و قوانین حاکم نه تنها یک مسؤلیت خطیر در تضمین‌ کیفیت محصولات بحساب می‌آید بلکه نیازمند مجموعه‌ای امانتدار بوده و موفقیت در آن نیز مستلزم سرمایه‌گذاری هنگفت، بکارگیری نیروهای انسانی مطلع و کار آزموده و بهره‌مندی از فن‌آوری‌های روز دنیا می‌باشد.

شرکت نیکان ‌پخش به آفرین از سال 1382 با رعایت تمام اصول و فراهم نمودن امکانات لازم موفق به اخذ پروانه توزیع سراسری دارو، واکسن و مواد بیولوژیک از سوی سازمان دامپزشکی کشور گردیده است.
این مجموعه در شهرک صنعتی کوثر شهرستان اشتهارد در زمینی به مساحت 3000 متر مربع واقع بوده و شامل امکاناتی نظیر انبار (820 متر مربع)، دو سردخانه جمعاً به حجم 1500 متر مکعب و سیستم حمل و نقل به روز و مطمئن می‌باشد که زیر نظر کادری متخصص و مجرب فعالیت می‌نماید.
  • ایجاد ارتباطی موثر و تنگاتنگ مبتنی بر صداقت بین شرکت نیکان پخش به آفرین با نمایندگان مجاز در هر استان
  • حضور قدرتمند شرکت درسرتاسر کشور جهت توزیع هر چه بهتر محصولات
  • توزیع برترین برندهای فراورده های دامپزشکی
توزیع اقلام وارداتی شرکت نیکوژن آریا ، همکاری شایسته‌ با شرکت‌های متعدد بازرگانی و نیز تولیدکنندگان داخلی تنها گوشه‌ای از توانمندی‌های نیکان پخش به آفرین در زمینه توزیع اصولی محصولات دامپزشکی در سطح کشور می‌باشد.

نگاه کلی

تعداد پرسنل
نمایندگی ها
محصولات